Notice: Undefined variable: URL_en in /storage/ssd5/024/380024/public_html/include/surfbary_tablica.php on line 657 LaboitaKados - darmowe kody
 
 

LaboitaKados - darmowe kody

LaboitaKados - kody za darmo, surfbar, gry, zdrapki

WIADOMOŚCI

SURFBARY

OPISY SURFBARÓW

DARMOWE KODY

GIEŁDA KODÓW

PTC - BUX - GPTR

PROMUJ SIĘ i ZARABIAJ

BANKI INTERNETOWE

Większość Firm Akceptuje Obecnie:

Payza

Payza

PayPal

PayPal

Hipay

Hipay

Skrill

Skrill

Surfujesz? Kliknij aby otworzyć stronę w nowym oknie >>

LABOITAKADOS - OPIS

Na stronie LaboitaKados zarabiacie punkty poprzez używaniu surfbaru (120 punktów na godzinę) a ci z was którzy zechcą spędzić na stronie nieco więcej czasu, sporo zarobią dzięki wykorzystaniu codziennych, 10 darmowych partii w grach które oferuje ten serwis oraz (a może przede wszystkim) w grach "La Roue des Gains" oraz "Chasse aux trésors" do których partie uzyskacie w zamian za wyklikanie bannerów. Moje codzienne przychody z tego tytułu oscylują w granicach 6000 punktów (bez osób poleconych) a spokojnie mógłbym "wyciągnąć" średnio i 9000 punktów gdybym przydzielane codziennie darmowe partie wykorzystywał na gry przynoszące więcej profitów lecz będące jednocześnie bardziej czasochłonnymi.

Serwis umożliwia wymianę zarobionych punktów na Euro które następnie możecie wypłacić na konto Paypal a z niego bez problemu przelejecie już pieniądze na konto w polskim banku. Zdobyte kody, możecie oczywiście także spieniężyć na opisywanej przeze mnie giełdzie kodów Codes-Discount.

Nie będę opisywał tutaj całego serwisu ale jedynie najważniejsze jego elementy oraz to z czym wiele osób ma problem, czyli pozyskiwanie darmowych partii do gier "La Roue des Gains" oraz "Chasse aux trésors".

LABOITAKADOS - REJESTRACJA

Aby zarejestrować się w LaboitaKados, kliknij w poniższy banner.

LaboitaKados Rejestracja

Po przeniesieniu na stronę LaboitaKados, wypełnij formularz rejestracyjny według poniższego wzoru:

 • Login: - twój pseudonim, nick
 • Mot de passe: - hasło do logowania
 • Email: - adres email
 • Nom: - nazwisko
 • Prénom: - imię
 • Date de naissance: - data urodzenia [dzień, miesiąc, rok].
 • Sexe: - płeć [Homme -mężczyzna, Femme - kobieta].
 • Adresse: - adres zamieszkania [ulica, numer domu]
 • Code postal: - kod pocztowy
 • Ville: - miejscowość gdzie mieszkasz
 • Pays: - kraj zamieszkania [jeśli Polska to wpisz Pologne]
 • Parrain: - proszę pozostawić 4329. To mój identyfikator jako osoby polecającej ten program.
 • Recevoir la newsletter du site: - zaznacz czy chcesz otrzymywać newsletter z tej strony [pole nieobowiązkowe]
 • J'accepte le règlement: - musisz zaznaczyć, że zgadzasz się z regulaminem.

Po wypełnieniu wszystkich pól naciśnij przycisk - S'inscrire.

Po rejestracji, możecie się już zalogować na swoje konto w LaboitaKados wpisując wasz nick oraz hasło w pola formularza tak, jak to zilustrowałem na poniższym obrazku (formularz znajduje się po lewej stronie):

LaboitaKados logowanie

LABOITAKADOS - NAWIGACJA NA STRONIE

Poruszanie się po serwisie umożliwiają dwa menu. Jedno z nich znajdziecie po lewej stronie a drugie w górnej części serwisu (belka z błękitnym tłem).

Poniżej przedstawiam krótki opis poszczególnych pozycji lewego menu.

Na górze ujrzycie podstawowe informacje:

:: Points gagnés - liczba waszych punktów
:: Argent - wasze zarobki w EURO.

 • Mon compte - moje konto. Tutaj znajdziecie dane dane dotyczące waszego konta. Sekcja ta zawiera następujące podmenu:
  • Information sur mon compte - klikając w ten link ujrzycie następujące sekcje:

   .:: Information membre - dane które podaliście przy rejestracji. Część danych takich jak adres e-mail i adres zamieszkania możecie zmienić klikając w link "Modifier vos coordonnées et mot de passe"

   .:: Vos filleuls - wykaz waszych poleconych

   .:: Lien de parrainage - WAŻNE!!! - linki referencyjne i bannery do polecania strony innym osobom.

  • Parties restantes - liczba partii które pozostały do rozegrania w poszczególnych grach.
  • Suivi des cadeaux - WAŻNE!!! - kody które kupiliście lub wygraliście.
  • V.I.P - wasz aktualny poziom VIP (ulepszone członkowstwo).
  • Retrait Argent - wypłata zarobionych pieniędzy na konto Paypal (opcja dostępna od 7-mego poziomu VIP).
 • STAT Général - szczegółowe statystyki waszych wygranych w poszczególnych miesiącach i dniach. Tutaj sprawdzicie także ile zyskaliście dzięki osobom którym poleciliście serwis LaboitaKados.
 • +de parties - sekcja z linkami do serwisów gdzie możecie kupić kody PackaKados używane w serwisie LaboitaKados.
 • PackaKados - dział zarządzania kodami PackaKados oraz MINI Pack (kupno, wykorzystanie, monitorowanie). Sekcja ta zawiera następujące podmenu:
  • Acheter - kupno kodu PackaKados z pieniędzy zgromadzonych na koncie LaboitaKados. Koszt 1 .
  • Acheter un MINI Pack - kupno MINI kodu z pieniędzy zgromadzonych na koncie LaboitaKados. Koszt 0.10 .
  • Utiliser un PackaKados - tutaj decydujemy o sposobie wykorzystania kodu PackaKados. Za kod możemy wykupić partie do wyszczególnionych gier ale tak, aby łączna kwota nie przekroczyła wartości 1 (pozycja Total). Ilość partii do interesujących was gier wpisujecie w pola kolumny "Nombres de parties". Numer kodu PackaKados wpisujecie w pole pod napisem "Entrez le code à utiliser:" i zatwierdzacie buttonem "Utilier le code".
  • Utiliser un MINI Pack - za kod MINI Pack otrzymujecie dodatkowe partie w grach które są z góry narzucone przez administratora serwisu. Nie mamy tutaj możliwości wyboru liczby partii czy też gier jak to miało miejsce w przypadku wykorzystania kodu PackaKados. Numer kodu MINI Pack wpisujecie w pole pod napisem "Entrez le code à utiliser:" i zatwierdzacie buttonem "Utilier le code".
  • Suivi de Codes - monitoring wykorzystanych kodów PackaKados oraz MINI Pack.
 • Les derniers gagnants - wykaz ostatnich wyników uzyskanych przez użytkowników w poszczególnych grach.
 • Concours- wyniki comiesięcznego konkursu w którym nagradzanych jest 35 osób które w ciągu miesiąca "wyklikają" najwięcej partii w grach "La chasse aux trésors" i "La Roue des gains".
 • Les News - najnowsze informacje dotyczące strony LaboitaKados.
 • Les cadeaux - WAŻNE!!! - sklep gdzie dokonujemy zakupów.
 • Déconnection - wylogowywanie ze strony.
 • LA BARRE - WAŻNE!!! - stąd pobieracie surfbar.
 • -Statistique - statystyki punktów zdobytych dzięki używaniu surfbaru.

Dzięki następnym linkom z lewego menu, uzyskacie bezpośreni dostęp do DARMOWYCH gier, zdrapek oraz sekcji z programami partnerskimi. Nie będę tutaj opisywał poszczególnych gier a jedynie wymienię nazwy linków: "Points Partenaire". "La Roue des Gains", "Chasse aux trésors", "StickoPoints", "FidéloPoints", "KongoPoints", "Démolopoints", "DiabloPoints", "JungloPoints", "Le carré des points", "Ticket Smyle", "Ticket Kado", "Blocs Echanges".

Kolejne 3 gry są płatne. Partie do nich nabędziecie w zamian za użycie kodu PackaKados. Te gry to: "Runopoints", "La Grille aux Kados", "La Ronde des Points".

Do opisania pozostaje już jedynie pozycja z lewego menu opisana jako "Code spécial". W pole to wpisujecie specjalny kod który otrzymacie w e-mailu zawierającym informacje o nowościach serwisu LaboitaKados. Po wpisaniu kodu, zatwierdzacie go klikając w link "Valider le code" dzięki czemu dostaniecie dodatkowe partie do gier.

LABOITAKADOS - ZARABIANIE

Poniżej pokrótce opiszę sposoby zarabiania na stronie LaboitaKados.

Surfbar 

Na pierwszy ogień pójdzie surfbar poniewaź jest on niezmiernie prosty w obsłudze. Tak więc zanim porzejdziecie do opisu dotyczącego innych sposobów zarabiania na stronie LaboitaKados, proponuję wam ściągnięcie surfbaru i jego uruchomienie.

Dzięki surfbarowi zarobicie 120 punktów na godzinę. Co najlepsze, surfbar ten NIE WYMAGA WPISYWANIA KODÓW OBECNOŚCI. Może więc sobie pracować przez 24 godziny na dobę bez waszej obecności przed komputerem. Jedyne co wtedy musicie uczynić to uruchomienie jakiegokolwiek programiku symulującego ruch myszki.

Surfbar pobierzecie z sekcji "LA BARRE" do której link znajdziecie w lewym menu. Dostępnych jest kilka wersji surfbaru. Najnowszą pobierzecie klikając w link "Télécharger La Barre barre_laboitakados_3_0_0_1.exe". Starsze, wraz z pozostałymi plikami znajdziecie poniżej. Osobiście używam wersji starszej, pobranej z linku opisanego jako "Télécharger La Barre - Installation SIMPLIFIE". Tak więc siłą rzeczy wszystkie obrazki będą pochodziły właśnie z tej wersji.

Osoby chcące zainstalować najnowszą wersję uczulam na fakt, iż pobrany plik "barre_laboitakados_3_0_0_1.exe" jest plikiem samorozpakowującym się. Dlatego też warto stworzyć dla niego osobny katalog.

WAŻNE 

Do poprawnego działania surfbaru, wymagane jest zainstalowanie biblioteki Microsoft .NET Framework w wersji minimum 3.5

Po ściągnięciu i zainstalowaniu surfbaru, uruchamiamy go z utworzonego skrótu. Po uruchomieniu surfbaru, zostaniecie poproszeni o wpisanie waszego loginu oraz hasła:

surfbar laboitakados uruchomienie

W używanej przeze mnie starszej wersji surfbaru LaboitaKados, czynność wpisywania loginu i hasła trzeba powtarzać przy każdym uruchomieniu surfbaru. Niedogodność ta nie dotyczy wersji najnowszej.

Po zatwierdzeniu loginu i hasła, surfbar rozpoczyna wyświetlanie bannerów reklamowych:

Wygląd surfbaru LaboitaKados (skala 1:1)
surfbar laboitakados w akcji

UWAGA:

Co jakiś czas, na pasku surfbaru pojawia się banner bonusowy:

surfbar laboitakados banner bonusowy

Za kliknięcie w taki banner dostajecie dodatkowe punkty, partie do gier, kody lub gotówkę:


powiększ obrazek

Co do obsługi surfbaru to: przesuwamy go "chwytając" za prawą krawędź a zamykamy klikając na czerwony okrągły znaczek na prawej krawędzi. Po kliknięciu w zielony znaczek, zostanie otwarta strona domowa firmy LaboitaKados To chyba wszystko odnośnie surfbaru LaboitaKados.

JEUX à GAINS - gry, programy partnerskie 

Dostęp do gier i programów partnerskich uzyskacie bezpośrednio po kliknięciu odpowiedniej nazwy w lewym menu lub klikając w link "Jeux à gains" znajdujący się na górnej belce a następnie w ikonkę obrazującą daną grę. Dla przejrzystości dalszego opisu, będę się posługiwał wyłącznie nazwami linków które znajdują się w menu po lewej stronie i opiszę je według zaprezentowanej tam kolejności. Tak więc idąc po kolei:

*** Points Partenaire - programy partnerskie ***

Points Partenaire - sekcja ta zawiera 4 pozycje ("FFERMATCH", "SponsorPay", "adknowledge Super REwards", "TokenAds") w których można zarobić punkty w zamian za przystąpienie do przeróżnych programów partnerskich. Osobiście nie korzystam z tej formy zdobywania punktów. Dlatego też nie będę jej tutaj szczegółowo opisywał.

*** Jeux à validation bannières publicitaires - gry w zamian za wyklikanie bannerów ***

Partie do tych gier ZA DARMO uzyskacie po wyklikaniu bannerów lub odpłatnie w zamian za kody PackaKados lub MINI Pack. Poniweaż otrzymałem sygnały, że niektórzy mają pewne kłopoty z pozyskiwanie darmowych partii do gier "La Roue des Gains" oraz "Chasse aux trésors", opiszę poniżej bardziej szczegółowo w jaki sposób to zrobić.

 • La Roue des Gains - to "klasyczne koło fortuny". Po kliknięciu w link nazwą gry czyli "La Roue des Gains" znajdujący się w menu po lewej stronie, możecie napotkać następujące przypadki:

  Brak partii do rozegrania Dysponujecie partiami do rozegrania (w tym przypadku są to 23 partie)

  powiększ obrazek

  powiększ obrazek

  Darmowe partie zdobędziecie dzięki klikaniu w bannery. W obydwu powyższych przypadkach, dostęp do sekcji z bannerami uzyskacie klikając w napis "Pour gagner des tickets de Ronde des Gains" który zresztą zakreśliłem i opisałem na powyższych obrazkach. Po kliknięciu w napis zostanie otwarta strona z bannerem:


  powiększ obrazek

  UWAGA:

  Aby zdobywać darmowe partie w sekcji bannerów musicie mieć wyłączoną blokadę popup (wyskakujących okienek) dla strony www.laboitakados.com w waszej przeglądarce.

  Po kliknięciu w banner, powinna się otworzyć nowa zakładka (okno) z timerem w na górnej belce i stroną reklamodawcy poniżej.

  WAŻNE:

  Jeżeli kliknięcie w banner nie spowodowało otwarcia nowej zakładki (okna), musicie niezwłocznie kliknąć w link "Cliquez ici si la fenètre ne s'est pas ouverte correctement ou si celle-ci a été fermé !" jak na obrazku poniżej:


  powiększ obrazek

  Link ten znajduje się na naszej stronie wyjściowej (NIE na nowo otwartej zakładce). Na wykonanie tej czynności macie tyle czasu, ile przewidziano na zaliczenie reklamy czyli zazwyczaj od 3 do 20 sekund.

  Zakładam, że reklama została otwarta w nowej zakładce (oknie). W głównej - wyjściowej - zakładce (oknie), na czas zaliczania reklamy, zobaczycie następujący komunikat:


  powiększ obrazek

  Po upływie czasu określonego dla zaliczenia reklamy, komunikat w głównej zakładce (oknie) zmieni się na następujący:


  powiększ obrazek

  Oznacza to prawidłowe zaliczenie wejścia. Należy teraz kliknąć w link "Continuer à gagner des tickets" i darmowy kredyt do wykorzystania w grze "La Roue des Gains" jest już na waszym koncie. Dopiero teraz należy zamknąć zakładkę (okno) ze stroną reklamodawcy (to ważne).

  UWAGA:

  Czasami, pomimo że wszystko przebiegło zgodnie z powyższym opisem, czyli strona reklamodawcy została otwarta w nowej zakładce, to po upływie czasu określonego dla zaliczenia reklamy, w głównej (wyjściowej) zakładce możecie zobaczyć komunikat informujący o nie zaliczeniu wejścia:


  powiększ obrazek

  Dotychczas spotkałem się z dwoma przypadkami które powodują taką sytuację:

  1. Jeżeli na górnej belce nowo otwartej zakładki (tej ze stroną reklamodawcy) będzie komunikat informujący o prawidłowym zaliczeniu wejścia czyli "Merci. Votre visite a été enregistrée":

   laboitakados ruletka zaliczone

   wystarczy, że odświeżycie stronę wyjściową (główną). Po wykonaniu tej czynności na stronie głównej powina się pojawić opisywana już poprzednio informacja o prawidłowo zaliczonym wejściu:


   powiększ obrazek

   A dalej postępujecie już w taki sposób jaki opisałem nieco powyżej.

  2. Jeśli na górnej belce nowo otwartej zakładki (tej ze stroną reklamodawcy) pojawi się taki komunikat - "Cette campagne a atteint ses limites de clics journaliers":

   laboitakados ruletka koniec kampanii

   Oznacza to, że dana kampania reklamowa wykorzystała już przydzieloną dzienną liczbę kliknięc (po prostu ktoś nas ubiegł). Wówczas na stronie głównej pozostaje nam już tylko kliknąc w napis "Continuer à gagner des tickets". Niestety za to wejście nie otrzymacie darmowej partii.

  Jeszcze króciutko o tym jak grać w "La Roue des Gains". Jeśli posiadaciee już darmowe partie to:

  1. klikacie w napis "Jouer à la Ronde des Gains" (Rys. 1)
  2. zakręćcie "kołem fortuny" przyciskiem "Lancer la Roue" (Rys. 2)
  3. kliknijcie w przycisk "Valider" (Rys. 3)
  4. kliknijcie w napis "Continuer à jouer" (Rys. 4)

  Rys. 1 Rys. 2Rys. 3Rys. 4

  powiększ obrazek

  powiększ obrazek

  powiększ obrazek

  powiększ obrazek

 • Chasse aux trésors to druga gra do której partie uzyskacie po wyklikaniu bannerów. Gra jest niezmiernie prosta i polega na odkrywaniu kolejnych pól na planszy w poszukiwaniu skarbu. Do wygrania są: punkty, gotówka, partie do "koła fortuny" oraz oczywiście Jackpot. Aktualny stan Jackpota (punkty i kasa) odczytacie po prawej stronie na górze pod napisem "Chasse aux trésors" - Cagnotte.

  Po kliknięciu w link nazwą gry czyli "Chasse aux trésors" znajdujący się w menu po lewej stronie, zostaniecie przeniesieni na stronę z grą. W górnej części zobaczycie informację o liczbie partii którą dysponujecie a pod nią napis "Pour gagner des tickets de chasse aux trésors". Darmowe partie do gry zdobędziecie dzięki klikaniu w bannery które znajdziecie po kliknięciu właśnie w ten napis co ilustruje poniższy obrazek:


  powiększ obrazek

  Po kliknięciu w napis zostanie otwarta nowa strona z bannerem oraz krótkim opisem co należy zrobić aby zaliczyć prawidłowe wejście:


  powiększ obrazek

  UWAGA:

  Aby zdobywać darmowe partie w sekcji bannerów musicie mieć wyłączoną blokadę popup (wyskakujących okienek) dla strony www.laboitakados.com w waszej przeglądarce.

  Po kliknięciu w banner, powinna się otworzyć nowa zakładka (okno) z licznikiem kliknięc na górnej belce i stroną reklamodawcy poniżej. Do poprawnego zaliczenia wejścia, należy kliknąc w 1 lub 2 aktywne linki na stronie reklamodawcy. Każde kliknięcie powoduje zwiększenie stanu licznika kliknięc.

  laboitakados licznik kliknięć

  Jeśli wszystko przebiegło prawidłowo, to po wykonaniu wymaganej liczby kliknięc na stronie reklamodawcy, na górnej belce zobaczycie napis "Votre compte a été crédité" lub "Vos clics ont été validés" informujący o zaliczeniu wejścia. Należy wówczas przejść do naszej strony wyjściowej (głównej) i kliknąć w napis "Validez votre ticket":


  powiększ obrazek

  Po jego kliknięciu, zostaniecie z powrotem przekierowani na stronę z bannerami. Na górze ujrzycie informację o prawidłowym zaliczeniu wejścia "Votre ticket est validé" i darmowa partia do gry "ląduje" na waszym koncie:


  powiększ obrazek

  WAŻNE:

  Jeżeli kliknięcie w banner nie spowodowało otwarcia nowej zakładki (okna), lub kliknięcia na stronie reklamodawcy nie zostały zaliczone (zerowy licznik kliknięć), należy wówczas kliknąć w link "Cliquez ici si la fenètre ne s'est pas ouverte correctement ou si celle-ci a été fermé !" jak na obrazku poniżej:


  powiększ obrazek

  Link ten znajduje się na naszej stronie wyjściowej (NIE na nowo otwartej zakładce). Po kliknięciu, powtarzmy procedurę klikania w aktywne linki na stronie reklamodawcy zgodnie z powyżej zamieszczonym opisem.

*** Jeux Fidélité - gry lojalnoścoiwe ***

Aktualnie na stronie dostępne są dwie gry lojalnościowe:

 • StickoPoints - dostęp do gry uzyskacie jeśli logowaliście się na stronę LaboitaKados przez 5 kolejnych dni. Po 5 dniach logowania, codziennie otrzymacie 1 DARMOWĄ partię. Gra polega na odkryciu jednego z trzech numerów. Do wygrania od 10 do 100 punktów.

  UWAGA: Jeżeli nie będziecie logować się codziennie, stracicie darmową partię i aby ją odzyskać, będziecie musieli przejść całą procedurą codziennego logowania się przez 5 kolejnych dni od początku.

 • FidéloPoints - codzienna DARMOWA zdrapka. Maksymalna liczba punktów które możecie wygrać, uzależniona jest od ilości dni w których logowaliście się na stronie LaboitaKados.

*** Jeux Gratuits - gry darmowe ***

Codziennie otrzymujecie 10 DARMOWYCH partii które możecie wykorzystać według własnego uznania w następujących grach: "KongoPoints", "Démolopoints", "DiabloPoints", "JungloPoints", "Le carré des points", "Ticket Smyle", "Ticket Kado", "Blocs Echanges".

Gry "KongoPoints", "DiabloPoints", "JungloPoints" to gry zręcznościowe, "Démolopoints", "Le carré des points", "Blocs Echanges" zaliczyłbym do logicznych a "Ticket Smyle" i "Ticket Kado" to zdrapki. Osobiście, dla zaoszczędzenia czasu gram jedynie w "Ticket Smyle" i "Ticket Kado" ale te osoby które mają nieco więcej czasu i czują się wśród gier zręcznościowych jak "ryba w wodzie", zachęcam do wykorzystania darmowych partii właśnie w tej kategorii gier. Powód jest prosty - można tam zdobyć znacznie więcej punktów.

*** Jeux Payant - gry płatne (za kody PackaKados) ***

Partie do tych gier nabędziecie w zamian za kody PackaKados. "Runopoints" to typowa gra zręcznościowa, "La Grille aux Kados" polega na odkryciu jedego z pól, a "La Ronde des Points" to typowe "koło fortuny".

Dla osób posiadających odpowiedni status VIP dostępne są jescze gry tzw. VIP-owskie ("Jeux VIP"). Gry te znajdziexie po kliknięciu w link "Jeux à gains" znajdujący się na górnej belce. Zajdują się one na dole strony.

System poleconych 

Za zwerbowane do LaboitaKados osoby, otrzymacie 15% prowizji. Linki referencyjne oraz bannery reklamowe do werbowania innych osób, znajdziecie po zalogowaniu się, klikając w link "Mon compte" w lewym menu a następnie napis "Information sur mon compte".

Zarejestruj się w LaboitaKadosfinger

 
 

© Copyright EasyCash.osc.pl

000webhost logo