Notice: Undefined variable: URL_en in /storage/ssd5/024/380024/public_html/include/surfbary_tablica.php on line 657 Dead-Surf - Surfbar, Rejestracja, Uruchomienie, Obsługa konta
 
 

Dead-Surf - Surfbar

Surfbar Bez Kodów Obecności

Dead-Surf - przelicznik listopad 2016r. - €0.0200 / 1000 pkt

WIADOMOŚCI

SURFBARY

OPISY SURFBARÓW

DARMOWE KODY

GIEŁDA KODÓW

PTC - BUX - GPTR

PROMUJ SIĘ i ZARABIAJ

BANKI INTERNETOWE

Większość Firm Akceptuje Obecnie:

Payza

Payza

PayPal

PayPal

Hipay

Hipay

Skrill

Skrill

Surfujesz? Kliknij aby otworzyć stronę w nowym oknie >>

Dead-Surf w skrócie »
Typ :Surfbar Poleceni :10%
* 2 poziom od rangi VIP2
Wypłata :10 € Paypal, Hipay, Payza Zarabianie :PTC, Grille Surf, Grille Bonus, Gry, Konkursy
Dowód wypłaty z surfbaru Dead-Surf
surfbar Dead-Surf - Wypłata

Dead-Surf - OPIS

Dead-Surf w fazie przedstartowej istnieje od lutego 2013 r. Oficjalny start zaplanowano na 1 marca 2013 r.

Zarabianie z Dead-Surf, jest możliwe dzięki włączeniu specjalnj aplikacji (zwanej dalej surfbarem) i oglądaniu serii wyświetlanych w niej reklam. Reklamy te, wyświetlane są w postaci bannerów na pasku reklamowym surfbaru.

Surfbar ten nie wymaga wpisywania kodów sprawdzających naszą obecność przy komputerze.

Surfbar można umieścić w dowolnym miejscu ekranu monitora, nie "gryzie" się z innymi surfbarami i nie obciąża systemu.

Surfbar Dead-Surf jest jednym z mniejszych surfbarów spośród opisywanych na mojej stronie. Jego rozmiar po uruchomieniu wynosi zaledwie 488 x 64 pikseli. Wygląd surfbaru Dead-Surf w czasie pracy przedstawiam na poniższym obrazku:

Wygląd surfbaru Dead-Surf (skala 1:1)
Dead-Surf - wygląd surfbaru

Przyzwoity przelicznik który wynosi €0.02 za 1000 punktów, niski próg wypłaty wynoszący zaledwie 10 € oraz brak konieczności wpisywania kodów sprawdzających naszą obecność przy komputerze, powinny zachęcić do rejestracji osoby zajmujące się takim sposobem zarabiania w sieci.

DEAD-SURF - REJESTRACJA

Aby zarejestrować się w Dead-Surf, kliknij w poniższy banner.

Dead-Surf Zarejestruj się

Na otwartej stronie Dead-Surf, kliknij w przycisk "INSCRIPTION GRATUITE" znajdujący się po prawej stronie a następnie wypełnij pola formularza rejestracyjnego według poniższego wzoru:

 • Votre pseudo (minimum 5 caracteres): - twój pseudonim, nick (minimum 5 znaków)
 • Votre pass (minimum 5 caracteres): - twoje hasło (minimum 5 znaków)
 • Confirmez votre pass (minimum 5 caracteres): - powtórz hasło
 • Votre E-mail: - twój adres e-mail
 • Confirmez votre E-mail: - powtórz adres e-mail
 • ID du Parrain: - proszę o pozostawienie lub wpisanie 1156. To identyfikator osoby polecającej wam ten program, czyli mój.
 • Selectionnez votre pays: - z rozwijanej listy wybierz kraj zamieszkania [jeśli mieszkasz w Polsce, wybierasz Pologne]
 • Langue du site (traduction en cours): - wybierz język strony [obecnie francuski. Tłumaczenie na angielski (Amglais/English) jest w toku].
 • Zaznacz (zaptaszkuj) pole opisane jako: Vous déclarez avoir lu et accepté le reglement du site. Jest to równoznaczne z akceptacją regulaminu serwisu.
 • Naciśnij przycisk - "Inscription"

Po wciśnięciu przycisku "Inscription", powinniście zostać automatycznie zalogowani i przekierowani na swoje konto. Gdyby tak się nie stało, logujecie się w normalny sposób. Na głównej stronie serwisu Dead-Surf, po prawej stronie, znajduje się formularz służący do logowania w który wpisujecie wasze dane które podaliście podczas rejestracji: pseudonim [Pseudo] oraz hasło [****]. Dane do logowania zatwierdzacie naciskjąc przycisk "LOGIN". Formularz logowania z opisem zamieszczam poniżej:

Dead-Surf logowanie

Po zalogowaniu się, należy uzupełnić dane osobowe co jest konieczne do otrzymania wypłaty. W tym celu, w menu po lewej stronie najedź kursorem myszki na link "Espace Membre" co spowoduje wysunięcie podmenu przynależącego do tej sekcji. W otwartym podmenu kliknij w link "Profil" a następnie uzupełnij formularz zawierający dane osobowe. Tłumaczenie poszczególnych pozycji podaję poniżej:

 • Nom: - nazwisko
 • Prénom: - imię
 • Adresse: - adres zamieszkania [ulica, nr domu]
 • Code postal: - kod pocztowy
 • Ville: - miejscowość
 • Pays: - kraj zamieszkania [Polska - Pologne]
 • Votre Email Paypal: - adres mailowy twojego konta Paypal
 • Votre Email Payza: - adres mailowy twojego konta Payza
 • Votre Email Hipay: - adres mailowy twojego konta Hipay

Przed wysłaniem formularza, dokładnie sprawdź czy wszystko wpisałeś poprawnie. Po zatwierdzeniu wpisów nie będzie ich już można poprawić. Wpisy zatwierdź naciskając przycisk "Mettre à jour".

DEAD-SURF - SURFBAR - KORZYSTANIE

W tym dziale znajdziecie:
UruchomienieMenu surfbaruZmiana położenia surfbaru |

Surfbar Dead-Surf - Uruchomienie 

By zacząć zarabiać, należy pobrać i zainstalować specjalną aplikację (plugin) udostępniony przez firmę Dead-Surf. Aby pobrać plik instalacyjny surfbaru, zaloguj się na stronę serwisu Dead-Surf, następnie w menu po lewej stronie najedź kursorem myszki na link "Barre" co spowoduje wysunięcie podmenu przynależącego do tej sekcji. W otwartym podmenu kliknij w link "Télécharger la barre" i ściąganij plik setup.exe. Instalacja aplikacji jest standardowa, więc nie będę jej tutaj opisywał.

BARDZO WAŻNE:

Do poprawnego działania surfbaru, wymagane jest zainstalowanie biblioteki Microsoft .NET Framework w wersji minimum 4.0. Jeżeli jej nie posiadasz, biblioteka ta zostanie automatycznie zainstalowana wraz z pluginem.

W razie problemów z instalacją, kliknij prawym przyciskiem myszy w ikonę pobranego pliku setup.exe, a następnie wybierz "Uruchom jako administrator".

Po zakończeniu instalacji, nastąpi proces uruchamiania surfbaru. Najpierw pojawi się okno konfiguracyjne z formularzem w który należy wpisać swój pseudonim [Pseudo] oraz hasło [Mot de Passe] i zatwierdzić wpis poprzez kliknięcie w przycisk Enregistrer co ilustruje poniższy obrazek:

surfbar dead-surf pierwsze uruchomienie popup

Następnie pojawi się pasek surfbaru z wpisanymi wcześniej wartościami tj. pseudonimem oraz hasłem. Po kliknięciu w przycisk "ENVOYER" nastąpi start surfbaru i rozpoczynasz zarabianie punktow. Taki pasek, będzie się teraz pojawiał przy każdym uruchamianiu surfbaru. Wygląd tego paska przedstawiam poniżej:

surfbar dead-surf uruchamienie

W czasie pracy (wyświetlanie bannerów reklamowych), surfbar wygląda tak:

Wygląd surfbaru Dead-Surf (skala 1:1)
Surfbar Dead-Surf wygląd surfbaru

UWAGA:

Tak jak wspominałem na wstępie, surfbar ten nie wymaga wpisywania kodów sprawdzających naszą obecność przy komputerze. Jednak co jakiś czas, zależny od rangi VIP (im wyższy poziom tym częściej), po prawej stronie paska surfbaru pojawia się BONUS (obrazek "czaszki").

Surfbar Dead-Surf skull bonus

Po kliknięciu w ten obrazek i potwierdzeniu wygranej poprzez zamknięcie otwartego okienka popup, otrzymacie nagrodę w postaci partii do gry "Grille Bonus" w której można wygrać od 200 do 2000 punktów i od 1 do 5 kodów Dead Code. Więcej na temat bonusów przeczytacie w dziale Zarabianie.

Dead-Surf - Menu surfbaru 

Menu surfbaru Dead-Surf wywołacie klikając prawym klawiszem myszki (RMB) na pionowym pasku znajdującym się po lewej stronie surfbaru. Wygląd menu wraz z opisem opcji przedstawiam poniżej:

menu surfbaru Dead-Surf 00

menu surfbaru Dead-Surf 01

Dead-Surf - Zmiana położenia surfbaru 

Aby zmienić położenie surfbaru na ekranie monitora, należy najechać wskaźnikiem myszki na pionowy pasek znajdujący się na lewej krawędzi surfbaru i przytrzymując naciśnięty lewy klawisz myszki (LMB), przesunąć surfbar w dowolne miejsce ekranu monitora.

DEAD-SURF - OBSŁUGA KONTA

Po zalogowaniu się, po lewej stronie ujrzysz menu z linkami służącymi do poruszania się po twoim koncie. Jest to menu typu "otwierane" imitujące tradycyjne menu aplikacji komputerowych. Aktywacja (wysunięcie) podmenu przynależnego do poszczególnych pozycji (sekcji) lewego menu, następnie po najechaniu kursorem myszki na poszczególne linki. Przykład menu "Barre" z "nieaktywnym" (ukrytym) i "aktywnym" (wysuniętym) podmenu, przedstawiam na poniższych obnrazkach:

Podmenu nieaktywne (ukryte) Podmenu aktywne (wysunięte)
Surfbar Dead-Surf menu nieaktywne Surfbar Dead-Surf menu aktywne

Poniżej w skrócie opisuję poszczególne sekcje menu nawigacyjnego:

» Espace Membre - strefa użytkownika

 • Gains/Statistiques - w tej sekcji znajdziesz szczegółowe, tabelaryczne statystyki twojego konta obejmujące zestawienie zarobków z bieżącego miesiąca [zakładka "Gains du Mois"] z poprzedniego miesiąca [zakładka "Gains du Mois Précédent"] oraz liczbę posiadanych partii do rozegrania w poszczególnych grach [zakładka "Parties"].
 • Profil - sekcja danych osobowych. Musisz je uzupełnić aby otrzymać wypłatę. Tłumaczenie pól formularza osobowego podałem przy opisie Rejestracji w programie.
 • Messagerie - panel prywatnych wiadomości. Tutaj odczytasz informacje nadesłane przez administratora serwisu, możesz się skontaktować z twoimi poleconymi oraz osobą która poleciła tobie ten program.
 • Filleuls - lista osób poleconych na poszczególnych poziomach wraz z punktami które dzięki nim zyskaliście ([zakładka "Filleuls Niveau 1"] - poziom 1, [zakładka "Filleuls Niveau 2"] - poziom 2, [zakładka "Filleuls Inactifs"] - nieaktywni poleceni).
 • Parrainage - ważny dział gdzie znajdziesz link referrencyjny i bannery służące do polecania strony Dead-Surf innym osobom. W [zakładce "Lien"] znajduje się czysty link referencyjny a w pozostałych linki i bannery w różnych rozmiarach: [468x60], [728x90], [120x600], [300x250], [88x31].
 • VIP - tabelaryczne zestawienie przywilejów oraz kosztów związanych z nabyciem wyższej rangi użytkownika (tzw. statusu VIP). Status VIP uzależniony jest od liczby kodów Dead Code wykorzystanych na stronie w przeciągu ostatnich 30 dni. Koszty związane z uzyskaniem rangi VIP oraz przywileje z nią związane, opiszę w sekcji dotyczącej Zarabiania.
 • Carte de Fidélité - karty lojalnościowe:
  • [Zakładka "Fidélité Achat"] - po uzbieraniu 12 obrazków otrzymujemy w prezencie kody Dead Code. Obrazki dostaniemy w zamian za każdy pakiet kodów Dead Code zakupiony ze strony poprzez Paypal, Hipay, Payza albo Allopass.
  • [Zakładka "Fidélité Site"] - po uzbieraniu 30 obrazków otrzymujemy w prezencie 5 partii do rozegrania w grze "Grille Surf". Obrazki dostaniemy w zamian za logowanie na stronę (1 obrazek na dzień).
 • Historique Cadeaux - wykaz prezentów które otrzymaliście.
 • Service Newsletters - zapis badź wypisanie się z Newslettera otrzymywanego z serwisu oraz programów partnerskich serwisu.
 • Déconnexion - wylogowanie z serwisu.

» Jeux - gry

 • Clics Bonus - sekcja z płatnymi bannerami gdzie zarobicie dodatkowe punkty. Więcej informacji podałem w dziale Zarabianie.
 • Super Parrain - w tej sekcji zdobywamy dodatkowe punkty w zamian za kody Dead Code. Więcej informacji podałem w dziale Zarabianie.
 • Grille Surf - za każde 300 bannerów wyświetlonych w surfbarze otrzymacie 1 partię w grze "Grille Surf". UWAGA: zdobyte partie należy wykorzystać w tym samym dniu ponieważ partie te się nie kumulują. Więcej informacji znajdziecie w dziale Zarabianie.
 • Grille Bonus - gra do której możecie zdobyć darmowe partie poprzez klikanie w bonusy wyświetlane w surfbarze. Pisałem o tym w sekcji dotyczacej uruchomienia Surfbaru.

Za udział w pozostałych grach wymienionych w tym podmenu, trzeba zapłacić kodami Dead Code.

Więcej informacji na temat gier z sekcji JEUX, znajdziecie w dalszej części opisu w dziale Zarabianie.

» Concours - konkursy

 • Concours of Dead - konkurs rozgrywany comiesięcznie. Wygrywa 100 osób które w trakcie trwania konkursu zdobędą najwięcej punktów (sumarycznie) za pośrednictwem: używania surfbaru, gry "Super Parrain", gry "Grille Surf", gry "Grille Bonus", gry "Lucky Tip", sekcji płatnych bannerów "Clics Bonus". Do wygrania gotówka D€ad oraz punkty.
 • Concours of Surf - konkurs rozgrywany comiesięcznie. Wygrywa 100 osób które w trakcie trwania konkursu zdobędą najwięcej punktów (sumarycznie) za pośrednictwem: używania surfbaru oraz sekcji płatnych bannerów "Clics Bonus". W przeciwieństwie do poprzedniego konkursu, tutaj każdy ma szansę na wygraną ponieważ przy przeliczaniu punktów nie jest brana pod uwagę ranga VIP. Nagrodami są punkty.
 • Concours Super Parrain - konkurs rozgrywany comiesięcznie. Polega on na zdobyciu jak największej liczby punktów podczas bycia "Super Parrain". Do klasyfikacji pod uwagę są brane wasze 3 najlepsze rezultaty które uzyskaliście w poszczególnych dniach a ich suma decyduje o waszej pozycji w rankingu. Nagradzanych jest 50 najlepszych osób. Do wygrania: gotówka D€ad, osoby polecone oraz punkty.
 • Top Parrain - konkurs trwa codziennie od godz. 0h00 do godz. 23h59. Nagradzana jest 1 osoba która w danym dniu uzyska największą liczbę punktów podczas bycia "Super Parrain" . Nagrodą jest 2x większa liczba punktów uzyskiwanych z surfbaru.
 • Concours Parrainage - konkurs rozgrywany comiesięcznie. Nagradzanych jest 5 osób które w trakcie konkursu zwerbują do programu największą liczbę osób (pozyskane osoby muszą być aktywne). Nagrodami są kody Dead Code.

» Les Clans - klany

Dział poświęcony klanom (w przygotowaniu).

» Barre - surfbar

 • Télécharger la barre - ważny link. Stąd pobierasz surfbar Dead-Surf.
 • Présentation de la barre - opis instalacji, uruchamiania, konfiguracji, menu i obsługi surfbaru Dead-Surf (w j. francuskim oczywiście).

» Boutique - sklep

 • Dead Code - tutaj możesz kupić kody Dead Code używane na stronie Dead-Surf. Są dostępne następujące opcje płatności: za zgromadzone środki pieniężne D€ad [zakładka "Solde"], za pośrednictwem banków internetowych Paypal [zakładka "Paypal"], Hipay [zakładka "Hipay"] oraz Payza [zakładka "Payza"].
 • Dead Code Allopass - tutaj możesz kupić kody Dead Code poprzez usługę SMS.
 • Codes - tutaj zamówisz kody używane na innych stronach które następnie można sprzedać na giełdzie kodów Codes-Discount.
 • Cash - tutaj zlecisz wypłatę na konto Paypal, Hipay lub wkrótce Payza (pamiętaj o uzupełnieniu danych osobowych o adresy mailowe twoich kont bankowych w sekcji Espace Membre --> Profil o czym pisałem w części dotyczącej rejestracji w programie).
 • Cadeaux - tutaj kupisz nagrody rzeczowe (nie wiem czy wysyłają do Polski).

» Infos - dział informacyjny

 • Forum - forum serwisu.
 • Réglement - regulamin serwisu.
 • Faq - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
 • Contact - tutaj można skontaktować się z administratorem poprzez wysłanie do niego wiadomości.

» Annonceurs - strefa reklamodawcy

 • Achat & Tarifs - w [zakładce "Compte/Tarifs"] znajdziesz cennik poszczególnych rodzajów reklam dostępnych w serwisie Dead-Surf, w [zakładce "Achat de crédits"] kupisz kredyty Crédit potrzebne do zakupu reklamy (dostępne opcje płatności to: kody Dead Code, środki pieniężne D€ad zgromadzone na koncie oraz punkty), [zakładka "Historique d'achat"] zawiera historię zakupionych przez ciebie reklam.
 • Clics & Timers - zakup reklamy dostępnej następnie w dziale płatnych bannerów.
 • Affichage Barre - zakup reklamy związanej z wyświetleniami twojego bannera na pasku surfbaru.
 • Affichage 728x90 Accueil - zakup wyświetleń bannera w formacie 728x90 prezentowanego na stronie głównej serwisu.
 • Emailing - zakup kampanii reklamowej realizowanej w postaci emaila rozsyłanego do wszystkich użytkowników serwisu.

DEAD-SURF - ZARABIANIE

W tym dziale opiszę podstawowe (darmowe) metody zarabiania, oraz dodatkowe (płatne) możliwości zarobku jakie oferuje surfbar Dead-Surf.

*** PODSTAWOWE METODY ZARABIANIA ***

Surfbar 

To podstawowy sposób zarabiania w Dead-Surf. Sposób uruchomienia oraz korzystania z surfbaru opisałem w dziale surfbar. Po uruchomieniu surfbaru, co 60 sekund następuje zmiana bannera reklamowego. Za każdy wyświetlony banner reklamowy, otrzymasz 1 punkt. Tak więc, jak łatwo policzyć w ciągu godziny zarobisz 60 punktów.

Ograniczenia: 

Maksymalna miesięczna liczba punktów które możemy uzyskać z samego surfowania, czyli z włączonego surfbaru, wynosi 15 tys. pkt. (bez ograniczeń jeśli wykupisz rangę minimum VIP1).

Płatne bannery 

Płatne bannery, znajdziesz po zalogowaniu się na konto, w menu Jeux --> Clics Bonus. Za ich wyklikanie otrzymasz dodatkowe punkty. Premiowane wejścia na daną stronę można wykonać raz na 24 godziny. Punkty są dodawane automatycznie, po osiągnięciu wymaganego czasu wizyty lub po odwiedzeniu wymaganej liczby podstron. Nie można klikać w kilka reklam jednocześnie. Nowe bannery pojawiają się przez cały dzień więc warto odwiedzać tę sekcję kilka razy dziennie.

Bonusy zdobywane dzięki używaniu surfbaru 

 • Bonus 1 - za każde 200 bannerów wyświetlonych w surfbarze, otrzymasz 1 partię w grze "Grille Surf". UWAGA: zdobyte partie należy wykorzystać w tym samym dniu ponieważ partie te się nie kumulują. Więcej informacji na temat "Grille Surf" zamieszczam poniżej w części dotyczącej opisu gier "Jeux".
 • Bonus 2 - surfbar ten nie wymaga wpisywania kodów sprawdzających naszą obecność przy komputerze. Jednak co jakiś czas, zależny od rangi VIP (im wyższy poziom tym częściej), po prawej stronie paska surfbaru pojawia się BONUS (migający obrazek "czaszki"). Darmowy użytkownik (ranga VIP0) ma szansę na zobaczenie tego bonusu 2 do 3 razy dziennie:

  Surfbar Dead-Surf skull bonus

  Po kliknięciu w ten obrazek zostanie otwarte okienko popup które należy zamknąć kliknięciem w przycisk znajdujący się na okienku. Po zamknięciu okienka na pasku surfbaru pojawi się bannerek z twoją wygraną. Przykładowe obrazki (bez okienka popup - nie zrobiłem zrzutu) zamieszczam poniżej:

  Surfbar z wizerunkiem czaszki (w orginale czaszka miga)
  Surfbar Dead-Surf skull bar

  Bannerek z informacją o otrzymanej nagrodzie
  Surfbar Dead-Surf skull bar bonus

  Nagrodą jest darmowa partia do gry "Grille Bonus". Więcej informacji na temat "Grille Bonus" zamieszczam poniżej w części dotyczącej opisu gier "Jeux".

System poleconych 

Twoje zarobki w znacznej mierze będą zależeć od liczby osób które zapiszą się do Dead-Surf z twojego polecenia. Darmowemu użytkownikowi (ranga VIP0), Dead-Surf umożliwia zbudowanie 1 poziomowej siatki osób poleconych z prowizją wynoszącą 10%. Po dokonaniu upgrade do rangi minimum VIP2, bedziesz mógł czerpać prowizję także z 2-go poziomu osób poleconych z procentem w wysokości uzależnionej od posiadanej rangi VIP.

Link referencyjny oraz bannery reklamowe do werbowania innych osób, znajdziesz po zalogowaniu się w menu Espace Membre --> Parrainage.

*** DODATKOWE METODY ZARABIANIA ***

Opisane w tej sekcji sposoby na dodatkowy zarobek, wymagają użycia kodów Dead Code. Osobom które nie zetknęły się jeszcze z tego typu określeniem wyjaśniam, że kod, w tym przypadku Dead Code, to jak gdyby wirtualna waluta za którą możecie kupić dodatkowe przywileje, partie do gier, losy, reklamy itp. Kody Dead Code możecie kupić bezpośrednio na stronie Dead-Surf za zgromadzone środki pieniężne D€ad, za pośrednictwem banków internetowych Paypal, Hipay oraz wkrótce Payza lub poprzez usługę płatnych SMS-ów (AlloPass). Jednak, zainteresowanym osobom radzę aby w te kody zaopatrzyły się na giełdzie kodów Codes-Discount. Kupicie je tam znacznie taniej. Opis giełdy znajdziecie na mojej stronie.

To, na co wykorzystacie kody, zależeć będzie oczywiście od was.

VIP 

Dzięki użyciu kodów Dead Code podwyższacie swoją rangę VIP. Poziom i przywileje VIP-a, są uzależnione od liczby użytych kodów. Podwyższony status VIP, obowiązuje przez 30 dni od daty użycia kodów.

Profity na poszczególnych poziomach VIP przedstawiam w poniższej tabeli:

KORZYŚCIVIP0VIP1VIP2VIP3VIP4VIP5VIP6VIP7VIP8VIP9
Liczba użytych kodów ciągu 30 dni0151025501002505001000
Nielimitowane punkty z surfbaruNieTakTakTakTakTakTakTakTakTak
Liczba punktów z surfbaru/60 sekund11.101.151.251.401.601.8022.504
Dodatkowe partie Grille Bonus  123510152030
Zwiększenie częstotliwości pojawiania się bonusa w barze  +++++++++++++++++++
Bonus za Klik1011.0011.5012.50141618202540
Prowizja z 1 poziomu poleconych10%13%15%17%20%35%65%100%150%200%
Prowizja z 2 poziomu poleconych  5%5%8%12%15%18%25%30%

Jak widać, opłaca się wykupić przynajmniej rangę VIP1. Korzyści to: brak miesięcznego limitu punktów uzyskiwanych z surfbaru, zwiększenie zarobków z surfbaru do 1.10 punkta/minutę oraz większa prowizja z poleconych. Jeżeli często i długo korzystasz z surfbaru to użyty na podniesienie rangi VIP kod Dead Code na pewno się zwróci z nawiązką.

Jeux - gry 

W tej sekcji w skrócie opisuję poszczególne gry dostępne po najechaniu wskaźnikiem myszki na link "Jeux" w menu po lewej stronie. Pomijam jedynie pozycję "Clics Bonus" którą opisałem wcześniej. Nabycie partii do prezentowanych tutaj gier, wymaga użycia kodów Dead Code. Jedynie do gier Grille Surf oraz Grille Bonus można także zdobyć darmowe partie.

 • Super Parrain - to czasowa ranga jaką otrzymujecie w zamian za użycie kodu Dead Code. Ranga ta związana jest z następującymi korzyściami:
  1. natychmiastowe zasilenie waszego konta 1500 punktami,
  2. ponadto zarabiacie 20% punktów wysurfowanych przez wszystkie osoby korzystające z surfbaru w czasie waszej "kadencji",

  Zostając Super Parrain, wasza pozycja podlega ochronie przez okres 10 minut. Wasza "kadencja" kończy się w chwili kiedy dobiegnie do końca wasz "okres ochronny" oraz ktoś inny zdecyduje się zostać Super Parrain. Można mieć aktywne 2 pozycje równocześnie.

  Ze statusem Super Parrain, związany jest jescze konkurs Concours Super Parrain który opisałem w sekcji poświęconej nawigacji na stronie serwisu.

 • Grille Surf - gra typu grille (siatka). Polega na odkrywaniu na planszy jednego z wolnych pól (klikamy wskaźnikiem myszki na wybrane pole). Do wygrania od 50 do 500 punktów za odkryte pole. Za kod Dead Code dostajemy 10 partii. Darmowe partie otrzymacie za każde 300 bannerów wyświetlonych w surfbarze. UWAGA: zdobyte w ten sposób partie należy wykorzystać w tym samym dniu ponieważ partie te się nie kumulują.
 • Grille Bonus - gra typu grille (siatka). Polega na odkrywaniu na planszy jednego z wolnych pól (klikamy wskaźnikiem myszki na wybrane pole). Do wygrania od 200 do 2000 punktów oraz 1 do 5 kodów Dead Code za odkryte pole. Za kod Dead Code dostajemy 3 partie. Darmowe partie możecie zdobyć poprzez klikanie w bonusy wyświetlane w surfbarze. Pisałem o tym w sekcji dotyczącej uruchomienia surfbaru oraz darmowych sposobów na zarobek w serwisie.
 • Grille Cash - gra typu grille (siatka). Polega na odkrywaniu na planszy jednego z wolnych pól (klikamy wskaźnikiem myszki na wybrane pole). Do wygrania gotówka od 0.05 do 20 D€ad za odkryte pole. Za kod Dead Code dostajemy 2 partie. Co 5 ukończonych siatek pojawia się szansa na wygranie Jackpota w wysokości 100 D€ad.
 • Jackpot - to znana z automatów gra typu "Jednoręki bandyta". Za trafny układ 3x znaków wygrywamy gotówkę od 0.10 do 100 D€ad. Za kod Dead Code dostajemy 2 partie.

Pozostałe gry rozgrywane są według identycznych zasad. Różnica tkwi jedynie w typie wygranych. Każda z gier to plansza złożona z 20 pól ponumerowanych od 1 do 20. Za kod 1 kod Dead Code możemy zarezerwować 1 pole. Możesz oczywiście zarezerwować tyle pól ile chcesz. Kiedy wszystkie pola zostaną zapełnione, następuje losowanie zwycięskiego pola a użytkownik które je zajął otrzymuje nagrodę główną. Nagrody w poszczególnych grach są następujące:

 • Lucky Tip Point - 100 tysięcy punktów.
 • Lucky Tip Code - 10 kodów Dead Code.
 • Lucky Tip Cash - gotówka w wysokości 10 D€ad.
 • Lucky Tip Filleuls - 5 osób poleconych na 1 poziomie. Zostaną oni przypisani do konta najpóźniej w przeciągu 7 dni.

DEAD-SURF - UWAGI

BRAK

Zarejestruj się w Dead-Surffinger

 
 

© Copyright EasyCash.osc.pl

000webhost logo